Bordslampa Louis Philippe-stil

358680

BORDSLAMPA, 18/1900-tal, Louis Philippe-stil, patinerad och delvis förgylld brons, total höjd ca 60 cm

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Budhistorik (7 bud)
2289991
2300789
2289991
1 900
2300788
1 800
2289991
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.