Tedosa Ryssland

358679

TEDOSA, silver, Ryssland 1862, höjd ca 13 cm, vikt ca 500 g

Slitage, mindre bucklor

Silver

Monter 21

Tedosa Ryssland

Budhistorik (38 bud)
2304412
8 200
2304407
8 000
2304411
8 000
2304407
7 800
2304410
7 600

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.