Bordsur

358678

BORDSUR, empire, brännförgylld brons, romerska siffror, höjd ca 23 cm, nyckel finns

Slitage, dekor upptill saknas, pendel saknas, repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Monter 22

Bordsur

Budhistorik (23 bud)
2303235
1 800
2303816
1 700
2303235
1 600
2303814
2303235
1 300

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.