Salvador Dali Tema

358674

SALVADOR DALI (1904-1989): Ur Twelve Tribes of Israel, 1973, signerad Dali, 192/195, färgetsning, 50x36 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Salvador Dali Tema
Budhistorik (7 bud)
2313906
2 600
2311729
2 400
2311728
2303447
2299060
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.