Salvador Dali Tema

358673

SALVADOR DALI (1904-1989): Ur Twelve Tribes of Israel, 1973, signerad Dali, 192/195, färgetsning, 50x36 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Salvador Dali Tema
Budhistorik (7 bud)
2313472
2 800
2311697
2 600
2303454
2 400
2299773
2299057

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.