Salvador Dali Tema

358670

SALVADOR DALI (1904-1989): Ur Twelve Tribes of Israel, 1973, signerad Dali, 192/195, färgetsning, 50x36 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Salvador Dali Tema
Budhistorik (5 bud)
2311719
2 400
2311717
2303274
2297671
1 800
2297541

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.