Roland Svensson

358669

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Skärgård Husarö", signerad Roland S, 143/350, färglitografi, ca 26x44 cm

Något gulnad

Tavelvagn 27

Roland Svensson
Budhistorik (11 bud)
2305498
750
2305115
700
2305265
700
2305115
650
2305261
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.