Vitrinskåp Louis XVI-stil

358667

VITRINSKÅP, 1900-tal, Louis XVI-stil, förgyllt, fasettslipade glas, skulpterad dekor, höjd ca 185, 114x43 cm, nyckel finns

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Vitrinskåp Louis XVI-stil

Budhistorik (43 bud)
2305326
13 500
2305316
13 000
2305323
13 000
2305316
12 500
2305320
12 000

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.