Spegellampett göteborgsarbete i Karl Johan

358665

SPEGELLAMPETT, göteborgsarbete i Karl Johan, förgylld, dekor i pastellage o skuret trä, 2 ljusarmar, ca 70x61 cm,

En ljuspipa med skadad gänga, krön med skador o lagningar

Ändringar/tillägg
Ljusarmarna finns att avhämta vid Utlämningen

Diverse, Speglar

Rum 7

Budhistorik (8 bud)
2304405
2304402
3 800
2304392
3 600
2302453
3 200
2298191

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.