Lisen Lemchen

358654

LISEN LEMCHEN (1800-tal): "Qvarn från Bretagne", signerad och daterad -82, olja på duk, 38x56 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Lisen Lemchen

Budhistorik (43 bud)
2304789
7 400
2304795
7 200
2304789
6 600
2304792
6 400
2304789
6 200

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.