Bordsur 1800-talets andra hälft

358651

BORDSUR, 1800-talets andra hälft, fodral i svart sten, emaljerad urtavla med romerska siffror, fasettslipat glas, höjd ca 20, 20x11 cm

Pendel o nyckel saknas, smärre nagg

Klockor/Ur

Rum 20

Budhistorik (2 bud)

2304957
2303366

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.