Bengt Fransson oljemålning

358650

BENGT FRANSSON (född 1935): Kvällsflanörer Paris, signerad, olja på duk, 36x27 cm

Tavelvagn 29

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2303143
1 700
2301907
1 600
2301874
2301906
1 400
2301874
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.