Nils Söderberg

358649

NILS SÖDERBERG (1903-1970), "Juninatt", signerad 'Nil Söderberg -15, olja på duk, 63x53 cm

Fack 54

Nils Söderberg

Budhistorik (1 bud)

2304377
2016-02-04 11:41:14

2016-02-04 kl 12:32
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.