Matta

358648

MATTA, semiantik, Spanien, ca 345x250 cm

Ställvis slitage, lagning, mindre skador

Mattor/Textilier, Äkta mattor

Matta

Budhistorik (4 bud)

2316275
2 600
2316274
2308184
2308183

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.