Willem de Kooning Tema

358647

WILLEM DE KOONING (1904-1997) Valentine, litografi, 1971, signerad, daterad och numrerad de Kooning -71, 43/47, blindstämpel Hollanders Workshop, editerad av Knoedler, New York, bladmått 93,6 x 71,5 cm

LITTERATUR
Graham 16

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Smärre veck i bladet

Geijersgatan 14, Göteborg

Willem de Kooning Tema
Budhistorik (19 bud)
2309192
28 000
2307584
27 000
2307548
26 000
2307547
25 000
2307307
24 000

Slutpris SEK:
28 000
2 820 EUR, 3 203 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.