Motiv från Sikvik oljemålning

358645

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal). "Motiv från Sikvik", signerad och daterad Verner 1911, olja på pannå, ca 46 x 70 cm

Tavelvagn 16

Motiv från Sikvik oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2295128
2295020
2295020
850
2295016
2295016
700

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.