Modell gips

358642

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Modell, signerad, gips, total höjd ca 53 cm

Ytskador

Konst, Skulpturer

Rum 8

Modell gips

Budhistorik (2 bud)

2302653
2302060

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.