Oljemålning

358641

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv från djurgården Rosendal, otydligt signerad och daterad A. Petersen ? -82, olja på duk, ca 59x73 cm

Konst, Äldre måleri

Oljemålning

Budhistorik (34 bud)
2313747
4 600
2317251
4 400
2313747
4 200
2315002
2313747
3 200

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.