Richard Mortensen Tema

358637

RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): Orezza, 1959-1960 signerad och numrerad Mortensen 30/150, färgserigrafi, 96x120 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Richard Mortensen Tema
Budhistorik (8 bud)
2313910
5 200
2313887
5 000
2311733
2 800
2311731
2 600
2311730
2 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.