Richard Mortensen Tema

358636

RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): "Candalicia" 1990, signerad och numrerad Mortensen 28/150, färgserigrafi, 102x127 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Richard Mortensen Tema
Budhistorik (17 bud)
2313899
8 000
2313898
7 800
2313895
7 600
2313897
7 400
2313895
7 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.