Damarbetsbord 1800-tal

358634

DAMARBETSBORD med låda i sargen, omkring 1800, intarsiadekor runt kanten samt kartusch med dekor av snäcka, mahognyfanér, höjd 71, 51x33 cm

Smärre skador och lagningar

Rum 4

Damarbetsbord 1800-tal

Budhistorik (30 bud)
2304566
3 200
2304562
2304565
2304562
2 800
2304564
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.