Matservis Meissen

358633

MEISSEN, matservis, 54 dlr, bestående av: 5+3+2 mattallrikar, 5 djupa, 7 förrättstallrikar, 10+7 assietter, 2+2 skålar, 2 såsskålar, 3 uppläggningsfat, 4 salladierer, 2 äggkoppar

Enstaka nagg, delvis sliten förgyllning

Keramik/Porslin

Monter 30

Matservis Meissen

Budhistorik (5 bud)
2308107
1 300
2308091
2307762
2307080
2303116

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.