Maria Wrangel

358625

MARIA WRANGEL (1861-1923): Norrländskt motiv, signerad M Wrangel, olja på duk, 45x87 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Maria Wrangel

Budhistorik (52 bud)
2305611
12 000
2305656
11 500
2305611
11 000
2305637
10 500
2305611
9 800

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.