Bestick silver

358624

MATSKEDAR, 4 st, FÖRRÄTTSGAFFLAR, 4 st, KAFFESKEDAR, 12 st, silver, modell gammal fransk, 1800-tal, total vikt ca 560 g

Gravyr, ägarstämplar, slitage

Silver

Bestick silver

Budhistorik (2 bud)

2300754
1 400
2287995

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.