Berndt Friberg vaser

358623

BERNDT FRIBERG, vas och miniatyrvas, stengods, brun-grå resp. blå harpälsglasyr, signerad, höjd ca 5 resp 18 cm

obetydligt nagg på miniatyren

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat, Design

Monter 21

Berndt Friberg vaser

Budhistorik (6 bud)
2301869
4 200
2304867
2301869
3 400
2288727
3 200
2288727

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.