Ytterfoder Rörstand

358622

YTTERFODER, 1 par, Rörstrand, 1900-talets första hälft, motiv "sköld Tre Kronor", höjd ca 23 cm.

Krackeleringar, sprickor

Keramik/Porslin

Rum 13

Ytterfoder Rörstand

Budhistorik (3 bud)

2289319
600
2288397
500
2288395

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.