Speglar empire

358607

SPEGLAR, 1 par, 1800-talets första hälft, empire, bronserad och förgylld, höjd 49x64 cm

En med senare glas, smärre slitage coh skador

Diverse, Speglar

Rum 7

Speglar empire

Budhistorik (21 bud)
2305240
3 600
2305234
3 400
2305210
3 200
2305209
2305208
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.