Wilhelm Wik blandteknik

358603

WILHELM WIK (1897-1987), komposition, blandteknik på papper, signerad och daterad Wilhelm Wik 1966, 19 x 23 cm

Fack 47

Wilhelm Wik blandteknik

Budhistorik (2 bud)

2305740
2298527

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.