Olof Benander oljemålning

358599

OLOF BENANDER (1900-tal): Stockholmsmotiv, signerad Benander, olja på duk, ca 45x90 cm

Tavelvagn 28

Olof Benander oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2305000
750
2304866
700
2304346
650
2304271
600
2288638
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.