GAN mapp

358598

GÖSTA ADRIAN-NILSSON (1884-1965): "De tre små sjömännens äventyr i Paris", mapp med 4 Glicée tryck på Hannemuhle 310 papper, numrerad och stämpelsignerad GAN svart 158/475, 49,5x70 cm

Rum 9

GAN mapp

Budhistorik (5 bud)
2298776
7 800
2290031
4 600
2289828
3 800
2289730
2289434

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.