Damarmbandsur 18 k guld

358596

DAMARMBANDSUR, 4 st., 18 k guld, olika märken bl a Velma och Facit, mekaniska verk, vita urtavlor, 1960-tal, stavindex, saknar armband, diameter ca 17-18 mm, total vikt ca 23 g

Glas med repor, ej funktionstestade

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Damarmbandsur 18 k guld
Budhistorik (14 bud)
2315992
2 600
2315832
2 400
2306577
2306062
2306576
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.