Damarmbandsur 18 k guld

358595

POLHEM, damarmbandsur, 14 k guld, mekaniskt urverk, 1950/60-tal, vit urtavla, stavindex, x-länk i 18 k guld, längd 16,5 cm, total vikt ca 14 g; extra länk medföljer

Glas med repor, ej funktionstestad

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Damarmbandsur 18 k guld

Budhistorik (7 bud)
2316939
1 900
2313095
1 800
2302784
1 700
2301613
1 600
2302782

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.