GAN mapp

358590

GÖSTA ADRIAN-NILSSON (1884-1965), "De tre små sjömännens äventyr i Paris", mapp med 4 Glicée tryck på Hannemuhle 310 papper, numrerad och stämpelsignerad GAN vit 118/475, 49,5x70 cm

Rum 9

GAN mapp

Budhistorik (14 bud)
2303478
7 800
2303477
7 600
2302017
7 400
2298819
7 000
2296825
6 400

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.