Karl Bergman oljemålning

358588

KARL BERGMAN (1891-1965): Skuta i solnedgång, signerad K Bergman, olja på duk, ca 67x97 cm

Rum 7

Karl Bergman oljemålning

Budhistorik (21 bud)
2305568
3 200
2305559
2305564
2305559
2 800
2305493
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.