Dosor uppläggningsskedar silver

358587

DOSOR, UPPLÄGGNINGSSKEDAR, SOCKERTÅNG, 9 dlr, silver 18/1900-tal, största uppläggningskeden längd ca 21 cm, totalvikt ca 395 g

Slitage, gravyr

Silver

Budhistorik (12 bud)
2300765
1 400
2304323
1 300
2300765
2296618
2299032

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.