Serveringsbestick

358585

RAGUSKED, UPPLÄGGNINGSKED, SALLADSBESTICK, FISKSPADE, nysilver, 1900-tal, raguskedens, längd ca 31 cm

Slitage

Diverse

Monter 24

Serveringsbestick

Budhistorik (1 bud)

2301745
2016-02-02 23:47:29

2016-02-04 kl 15:32
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.