Johannes Ravn oljemålning

358582

JOHANNES RAVN (1922-1991): Rådjur, signerad och daterad J. Ravn 60, olja på duk, ca 41,5x100 cm

Tavelvagn 30

Johannes Ravn oljemålning

Budhistorik (9 bud)
2303215
650
2304964
600
2303215
550
2300866
500
2303214
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.