Dekorelement Kina

358576

DEKORELEMENT, lack, Kina, 1900-tal, djup relief med motiv av figurscener, ca 57x32 cm

Skador

Orientaliskt, Konsthantverk

Tavelvagn 29

Dekorelement Kina

Budhistorik (18 bud)
2304594
2 400
2304593
2304401
2304592
2304401
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.