Alf Lindberg oljemålning

358575

ALF LINDBERG (1905-1990): "Tidig vår", signerad Alf Lindberg, olja på duk, 50x70 cm
Utställd: Gummesons Konstgalleri, Stockholm, Jubileumsutställning 1914-1941-1966, utställningskatalog nr 312, katalognummer 87

Rum 20

Alf Lindberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2341947
3 600
2341492
3 400
2339852
2 600
2339102
2 400
2336166

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.