Soffa nyrokoko

358570

SOFFA, STOLAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, valnöt, längd ca 171, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage

Rum 21

Soffa nyrokoko

Budhistorik (28 bud)
2305671
6 000
2305677
5 800
2305671
5 600
2305667
5 400
2305665
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.