Carl Larsson etsningar

358566

CARL LARSSON (1853-1919) (6), etsningar i mapp, utgivna av Hjert & Hjert 1983, onumrerade

Tavelvagn 27

Carl Larsson etsningar

Budhistorik (1 bud)

2288167
2016-01-28 08:43:45

2016-02-04 kl 17:08
Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.