Stolar Glyngøre Stolefabrik

358564

STOLAR, 6 st, Glyngøre Stolefabrik, modell GS71, teak, omklädda i svart skinn

Bruksslitage och smärre fanérskador

Rum 14

Stolar Glyngøre Stolefabrik

Budhistorik (18 bud)
2304853
4 200
2303974
2303785
3 400
2301981
2 600
2301980
2 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.