Gemla gunghäst

358563

GEMLA GUNGHÄST, 1900-talets första hälft, i skritt, bemålat trä i brunt på grönmålade medar, man och svans i svart tagel, sitthöjd ca 66 cm, medföljer tagel för komplettering/renovering

Skador/bortfall, slitage, möjligen senare sadel

Diverse, Leksaker

Rum 17

Gemla gunghäst

Budhistorik (14 bud)
2304551
2304546
2 800
2304544
2 600
2304542
2 400
2304486

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.