Gunnar Haller oljemålning

358562

GUNNAR HALLER (född 1954): Abstrakt komposition, signerad och daterad G. Haller -98, olja på duk, ca 20x25 cm

Tavelvagn 27

Gunnar Haller oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2303754
2303486
750
2303486
700
2297000
650
2289311
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.