Byrå

358557

BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal, fanerad i mahogny m.fl. träslag, intarsia, beslag och draghandtag i mässing, höjd 90, 94x47 cm, nyckel finns

Fanérskador

Rum 8

Byrå

Budhistorik (12 bud)
2304659
2 800
2304187
2 600
2304187
2304658
2304187

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.