Bruno Mathsson sängstommar/stativ "Ulla"

358554

SÄNGSTOMMAR, 1 par, "Ulla", design Bruno Mathsson för Dux, förkromad rörkonstruktion, innermått ca 120x200, höjd ca 47, 127x210 cm

Smärre slitage/ repor, tvärgående stag något böjda

Möbler, Sängar, madrasser, Design

Rum 6

Bruno Mathsson sängstommar/stativ

Budhistorik (4 bud)

2304339
450
2304335
2303372
2299624

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.