Philippe Comairas tillskriven oljemålning

358551

PHILIPPE COMAIRAS (1803-1875), tillskriven: "Tre generationer", otydligt signerad och daterad, olja på duk, 73x97 cm

Lagningar, retuscher

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (8 bud)
2304340
2304338
2 400
2304337
2304336
2302824
450

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.