Väggbonad 1900-talets mitt

358546

VÄGGBONAD, 1900-talets andra hälft, skördearbete, signerad Eila, ca 112 x 130 cm

Mattor/Textilier

Rum 10

Väggbonad 1900-talets mitt

Budhistorik (24 bud)
2305505
1 700
2305499
1 600
2305491
2305489
1 400
2305487
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.