Karl Bergman oljemåling

358543

KARL BERGMAN (1891-1965), "Motiv från Karlshamns hamn", signerad K.Bergman, olja på pannå, 49x43 cm

Tavelvagn 27

Karl Bergman oljemåling

Budhistorik (13 bud)
2305581
2 400
2304066
2305578
2304066
1 900
2305562
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.