Leksaksdjur

358540

LEKSAKSDJUR, 6 st, varierande åldrar, bestående av 3 hundar, apa, 2 björnar, längd 21-33 cm

Diverse skador, lagningar

Diverse, Leksaker

Monter 21

Leksaksdjur

Budhistorik (3 bud)

2301855
2292013
2288091

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.